fbpx

Aký bol rok 2020?

23. 12. 2020

Milí priatelia,

blíži sa koniec roka, ktorý nás všetkých postavil pred mnohé výzvy a v určitých chvíľach plynul skutočne pomaly. Pre každého z nás súkromne bol tento rok testom sily a schopnosti reagovať na zmeny. Z pohľadu biznisu neprekvapí, že pre značky bol tento rok tiež testom sily a schopnosti rýchlo a flexibilne zareagovať. V roku 2020 sa ľudia aj firmy, ako to už v krízových časoch býva, dozvedeli o sebe pravdu, na ktorú museli reagovať. Bez jej pomenovania ale nie je možný posun vpred.

Napredovať sa nedá ani bez stratégie podloženej dátami, bez zrozumiteľnej komunikácie a správnych ľudí. Na týchto troch pilieroch staviame aj budovanie značiek našich klientov a sme radi, že sa aj v tomto ťažkom roku potvrdila ako správna naša stratégia a zámer  – budovať značky postavené na pravde a analýze. Aj keď nie vo všetkom, čoho sme sa dotkli, sme zvíťazili, berieme tento rok s pokorou a všetkým našim klientom a celému nášmu tímu z celého srdca ďakujeme za všetko, čím sa nám spoločne podarilo prejsť.

A bolo toho naozaj veľa (aj preto sme nestíhali vydávať vlastné newslettre). 🙂

Len stručne a takmer od konca…


“Lídri chcú poznať pravdu a na nej stavať stratégiu svojej firmy a značky.”

Daniel Bradáč


 

Ďakujeme magazínu Stratégie za veľký profilový rozhovor s naším CEO Danielom Bradáčom na aktuálne témy budovania značky a potrebu employer brandingu, ktorému sa dlhodobo venujeme.

Unipharma – líder na farmaceutickom trhu

V druhej polovici roka sme začali spolupracovať so značkami Unipharma, Lekárne Plus a Apotheke a práca na definovaní architekúry týchto značiek, employer brandingu a ich marketingovej stratégii je jedným z našich veľkých súčasných projektov.

CRH – svetový líder v stavebnom odvetví

Pozicioning kľúčového produktu CRH, globálneho lídra v segmente výroby stavebných materiálov na šiestich európskych trhoch je naším veľkým medzinárodným projektom. Práve v týchto dňoch bol výsledok nadšene prijatý medzinárodným tímom a my sa tešíme na ďalšiu medzinárodnú spoluprácu.

Foxconn Slovakia – líder v elektrotechnickom odvetví

Dlhodobo sa venujeme budovaniu značiek pôsobiacich vo výrobnej sfére a naše portfólio v tomto roku obohatil Foxconn Slovakia – jeden z najväčších zamestnávateľov na Slovensku a zároveň jeden z najväčších výrobcov elektrotechniky v Európe. Záver roka je pre nás zavŕšením celoročnej spolupráce na internej a externej kampani “Budúcnosť tvoríme my.”


Aké je byť súčasťou jednej spoločnosti už 23 rokov? Ako riadiť ľudí v iných krajinách?
Čo je top pre CEO?
Počúvajte naše CEO podcasty!


Generations CEO Podcasty

Ako každý rok, aj tento bol naplnený mnohými stretnutiami s inšpiratívnymi lídrami. Máme radosť, že sa nám ich darí spracovávať pre publikum v podobe CEO podcastu – rozhovorov Daniela Bradáča s biznis lídrami. Populárne rozhovory so CEO sa rozrastajú o stále nových inšpiratívnych lídrov: Pavol Lančarič (Orange), Lucia Pašková (Curaprox), Ján Hanuš (CEO Telenor Hungary), Vilo Trška (CEO Procter&Gamble JAR) až po generálneho riaditeľa Generali Juraja Jurčíka. Budúci rok máme s týmto formátom ambiciózne plány. Sledujte nás. 🙂

Podcasty si môžete vypočuť na našej stránke a všetkých obľúbených streamovacích službách.

Vypočuť podcasty

Websupport – budovanie globálnej značky

So značkou websupport sme strávili prvú polovicu roka pri analýze a definovaní budovania značky a jej potenciálu v regióne Slovenska, Čiech a Maďarska a táto spolupráca je jedným z našich významných medzinárodných projektov. Veríme, že čoskoro uvidíme svetovú kreativitu, pre ktorej zadanie sme klientovi pripravovali vstupy.

Jeden článok je rozhodne malý priestor na to, aby sme opísali, čím bol tento rok plný až po okraj. Rozhodne chceme poďakovať všetkým našim dlhoročným aj novým klientom za spoluprácu a podporu, ktorú si nesmierne vážime.

Prajeme všetkým pokojné vianočné sviatky a v ďalšom roku zdravie, pokoj a lásku.

Daniel Bradáč, Eva Bradáčová a tím Generations

23. 12. 2020

Páčil sa vám tento článok?

Prihláste sa na odber nášho newslettra a získajte vždy čerstvé informácie zo sveta brandingu a života agentúry Generations priamo na váš e-mail.

Páčil sa vám tento článok

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.