Webinár: Employer Branding a leadership

Daniel Bradáč – webinár o employer brandingu

Ste CEO, Head of marketing alebo Head of HR?
Potom je tento webinár práve pre VÁS.

Expert v oblasti budovania značiek a marketingu Daniel Bradáč vám v priebehu 60 minút odprezentuje unikátne dáta a indikátory zozbierané v 44 firmách a od CEO počas 13 rokov. Súčasťou webinára budú príklady z praxe, case studies a best practise.

Kedy?

Trvanie

Lektor

Cena

29. 11. 2023 o 14:00 h.

60 minút + Q&A

Daniel Bradáč

249 € (bez DPH)

Čo sa na hodinovej prednáške dozviete a čo získate?

  1. Aké 3 najdôležitejšie veci vyžadujú CEO od svojich ľudí a manažmentu v dnešných časoch?
  2. Aký je vzťah medzi hrdosťou na značku u vašich zamestnancov a hrdosťou na produkt alebo službu, ktorú poskytujete? A čo tento vzťah znamená pre vašu firmu?
  3. Aký postup je najvhodnejší, ak chcete dobre identifikovať EVP?
  4. 5 krokov, ktoré úspešne používame 13 rokov a prinášajú výsledky.
  5. Prečo CEO tvrdia, že práve dnes je ten najvhodnejší čas na definovanie novej vízie?
  6. Ako sa správne definuje dobrá vízia (čo nie je vízia, najčastejšie chyby a omyly pri tvorbe vízie)?
  7. Akých 5 najčastejších interných problémov budete riešiť, ak chcete zjednotiť a namotivovať ľudí vo firme a posunúť ich ďalej?
  8. Kde sú noví zamestnanci? Ako hľadať nových ľudí, aké sú demografické trendy a nad akými cieľovými skupinami ste pravdepodobne neuvažovali?

Na záver prednášky bude Q&A.

Daniel Bradáč

Daniel Bradáč

Daniel je expertom v oblasti budovania značiek a marketingu. Pôsobil v topmanažmente Orange, Funfón, Poštová banka, ZP Dôvera. Je majiteľom brandingovej agentúry Generations, ktorá je lídrom v brandingu, employer brandingu a budovaní firemnej kultúry. Medzi klientov agentúry Generations patria Porsche Slovakia so značkou CUPRA, Asseco Central Europe, OVB Allfinanz Slovensko, Viessmann Slovensko, Dachser Slovakia, Thuasne Slovensko, Dovido, ALFA OMEGA ZDRAVIA, Rinee, Klinika Váš Lekár, Danfoss Power Solutions, CRH/Danucem, Foxconn Slovakia, energetický holding GGE a ďalší.