GENERATIONS prináša REŠTART

17. 12. 2021

GENERATIONS prináša REŠTART

Brandingová agentúra Generations prichádza so svojou novou vizuálnou identitou odrážajúcou zmeny, ktoré prináša biznis a celospoločenské zmeny v druhej dekáde 21. storočia.

Roky 2020 a 2021 pre nás v agentúre Generations znamenali obrovské množstvo rôznorodej a vzrušujúcej práce. Aj počas tohto obdobia sme neustále dopĺňali svoje skúsenosti a know-how v biznise, budovaní značiek a strategickej komunikácii.

Líderské značky a značky, ktoré chceli nielen prežiť, ale aj uspieť v pre mnohých ťažkom období 2020 – 2021 potrebovali a veľmi správne aj menili svoju stratégiu, biznis modely, komunikačné platformy a aktivity. Hľadali odpovede na nové otázky v brandingu, employer brandingu a pri budovaní firemnej kultúry. Tvorili nové, autentické a veľké Brand ideas.

Sme radi, že si ako partnera pre túto zmenu vyberali práve nás. Vďaka naším skúsenostiam, kreativite, efektivite a know-how sme sa tak stali súčasťou mnohých zmien na trhu, ktoré prinášajú našim partnerom pozitívnu zmenu. Oceňujú nás ako agentúru s vysokou pridanou hodnotou pre manažment a biznis.  

Aj tento článok by vás mohol zaujímať

1 + 1 = 3 alebo ďalšia cesta k rastu značiek

Čítajte viac
1 + 1 = 3 alebo ďalšia cesta k rastu značiek