Vízia spoločnosti

Keď som pred 7 rokmi zakladal Generations netušil som, ktoré z mojich znalostí a skúseností budú najviac pomáhať klientom. Mal som šťastie spolupracovať s desiatkami firiem a spoznať množstvo zaujímavých ľudí. Dnes aj vďaka nim viem, že najviac na Generations oceňujú  snahu celkovo sa pozerať na biznis, hľadať príležitosti, pozerať sa na detail a prinášať líderské nápady. Identifikácia DNA značky, nájdenie diferenciátora na trhu, positioningu pre zamestnancov, nastavenie produktov a služieb, vízie, kultúry spoločnosti, digitálna komunikácia, kontent, komunikácia a stratégie sú to, s čím klientom radi pomáhame. Biznis nepozná skratku. Úspech je o drine, vytrvalosti a správnom nastavení všetkých detailov. Osobne verím tzv. “leadership communication”, veľkým a silným nápadom a ideám, ktoré odlišujú lídrov od priemerných. Nie je dôležité, či v online alebo offline priestore. Je to o Vašej unikátnej značke a prístupe a mentálnom nastavení celej firmy. V tomto je skutočná emócia a sila, ktorá si získava srdcia zákazníkov a poráža konkurenciu. Aj preto meníme firmy na značky. Chceme Vám priniesť výnimočné a užitočné idey s dlhotrvajúcim efektom. 

Budeme sa tešiť na spoluprácu.

S úctou. Daniel

Váš tím

Daniel Bradáč
  Daniel Bradáč
  Managing Partner

  Analýza, kreativita a schopnosť vytvárať strategické idey sú Danielove silné stránky. Vždy má po ruke skvelé biznis nápady a nepozná žiadne prekážky. Biznis klientov rieši ako vlastný. Naši klienti ťažia z jeho otvorenosti a sedemnástich rokov skúseností v riadiacich pozíciách Orangeu, Poštovej banky a Dôvery, ako aj ďalších rokov podnikania. Keď nepracuje, venuje sa svojej veľkej rodine, čítaniu a obľúbenému futbalu. Come on Arsenal.

  Eva Bradáčová
   Eva Bradáčová
   Managing Partner

   Klientom prináša vždy niečo naviac, čo má efekt a najmä úžitok. Zúročuje skúsenosti z korporácii, komerčnej, developerskej a lifestylovej oblasti. Je špecialista na detaily, lebo všetko sa dá robiť lepšie. Rada pomáha – je spoluzakladateľkou OZ Záleží nám. Ako mama troch detí je expert v multitaskingu a logistike. Inak sa baví zážitkami, cestovaním, kultúrou a dizajnom.

   Darina Grniaková
    Darina Grniaková
    Account Manager

    Dada je projektovou manažérkou so skúsenosťami zo súkromného aj neziskového sektora. Viedla niekoľko komerčných projektov zameraných na portálové riešenia, tvorbu webstránok a správu realitných systémov. Má dlhoročnú skúsenosť v charitatívnych projektoch. Aktuálne popri projektových aktivitách v OZ Záleží nám pôsobí na pozícii Account manager pre Generations. Zaujíma ju všetko, čo sa deje okolo nej. Často zveľaďuje svoje telo športovými aktivitami a ducha umením, hudbou a cestovaním.

    Jakub Zeman
     Jakub Zeman
     Idea Maker

     Začínal v Codes Creative Studio, ako Account manager pre Eurotel, Istrobanka. V Refresh Creative Group, viedol 25-členný tím. Ako traffic manager pôsobil v Istropolitana Ogilvy, RTVS a Made by Vaculík. Pôsobil ako Marketingový riaditeľ stávkovej spoločnosti Doxxbet a založil aj vlastnú spoločnosť Premium Pig. Hovorí plynulo troma jazykmi, anglicky, nemecky a jazykom idea makera pre našich klientov.

     Lucia Franková
      Lucia Franková
      Head of Digital

      Lucia do Generations prišla z Core4, kde sa starala o social media značiek Orange, Tipos, Allianz, Hyundai a Slovenskú sporiteľňu. Lucia má skúsenosti aj z médií, pracovala v aktualne.sk a vo vydavateľstve Ecopress na pozíciách šéfeditora finančného portálu Finweb.sk a vedúcej internetového oddelenia HNonline.sk. Má rada svoju prácu, fotografovanie, pekné veci, zábavu a hory.

      Monika Holečková
       Monika Holečková
       Art Director

       Art director s 11- ročnými skúsenosťami. Pracovala pre klientov ako Shirtinator.sk, Lucka – pramenitá voda, Liptov, SberBank, ParkCity Triblavina. Má rada rodinu (svoju), stolové hry a akčné dovolenky.

       Lucia Sviteková
        Lucia Sviteková
        Account Manager

        Lucia je skúsený account manažér. Pracovala pre veľké reklamné agentúry ako MADE BY VACULIK, kde mala na starosti klientov ako TESCO, Tatra banka, Fernet a Dobrý Anjel. V MullenLowe GGK sa starala o klientov BORY HOME, Bramac, EDENRED, ŠKODA Auto Slovensko a SEAT. Je taktiež certifikovaný inštruktor power jogy.

        Roman Horváth
         Roman Horváth
         Project Manager

         Roman je skúsený projektový manažér, ktorý zastával túto pozíciu a pozíciu traffic managera v agentúrach Wiktor Leo Burnett, Core4, Adbee digital, Made by Vaculik, okrem toho vykonával aj produktovú a eventovú činnosť. V živote ho napĺňa rodina, metalová hudba a psy. Miluje aj dobré jedlo, preto mal v minulosti vlastnú reštauráciu. Vždy pozorne počúva a pracuje tak, aby ľudia, ktorí ho poznajú, s ním chceli kedykoľvek v budúcnosti spolupracovať.

         Jozef Dubovský
          Jozef Dubovský
          Art Director

          V agentúrach sa Jožko pohybuje už dlho, ako Art director pracoval v Liči, Made by Vaculik, Effectivity a Creative department pre klientov Subway, Zlatý Bažant, VÚB banka, Raiffeisen banka, Tatra banka, Kelt, Tatrakon, Billa. Okrem reklamy sa venuje masteringu hudby, zjazdu na horskom bicykli a voľný čas trávi s kamarátmi aj stavaním vlastného bike parku #3mjpark