fbpx

STRATÉGIE: St. Nicolaus otvára vlastné predajne s alkoholom.

25. 9. 2018

Spoločnosť St. Nicolaus-trade prichádza s novým konceptom vlastných predajní. Ide o malé predajne alkoholu s názvom Pán sused, ktoré budú situované na sídliskách. Autorom konceptu je brandingová agentúra Generations.

Zadanie klienta približuje Daniel Bradáč Managing Partner Generations: „Zadanie bolo vytvoriť úplne novú značku predajní s alkoholom na frekventovaných miestach, ktorá bude relevantná pre cieľovú skupinu – čo sú všetci ľudia žijúci v mestách na sídlisku. Chceli sme vytvoriť značku s emóciou pre ľudí a zároveň prostredie, v ktorom sa bude dobre podnikať.“

Agentúra vytvorila značku Pán sused, s ktorou sa, podľa slov Daniela Bradáča, vie stotožniť každý, kto býva na sídlisku.

„Pán sused je stelesnením značky, ktorá je pre každého relevantná, ktorú si vie každý zapamätať, každý ju má vo svojom živote a okolí. Keď je niekto Pán sused, tak to už znamená, že ho pozná celé okolie, starší obyvatelia aj mladší. Chodia si k nemu po radu, na drink alebo len tak sa vyrozprávať. Nápad logoytpu fľašky s klobúkom len podčiarkuje a vyjadruje túto ideu,“ hovorí o uvažovaní agentúry Daniel Bradáč

Pán sused je súčasťou sídliska, života v ňom a to dá sa dlhodobo kreatívne rozvíjať, čo je pre komunikáciu dobrý základ.

„Vetu „Idem k susedovi” alebo „Som u pána suseda, miláčik” použil už každý z nás a rovnako podobné ďalšie situácie sa priam ponúkajú. „Som váš nový sused, prídite na kus reči alebo na pohárik. Tento koncept je skutočne dlhodobý. Dokonca vieme, že klient podľa nami vytvoreného pozicioningu značky vyberal ľudí do predajne, aby to boli jednoducho susedia,“dodáva Daniel Bradáč.

Článok vyšiel na www.strategie.sk

25. 9. 2018

Páčil sa vám tento článok?

Prihláste sa na odber nášho newslettra a získajte vždy čerstvé informácie zo sveta brandingu a života agentúry Generations priamo na váš e-mail.

Páčil sa vám tento článok

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.