fbpx

Spustili sme veľkú iniciatívu pre pomoc podnikateľom, firmám a mestám. Svoju značku môžete prihlásiť aj vy

14. 4. 2020

Naša brandingová agentúra Generations spojila sily s prieskumnou agentúrou 2muse na pomoc slovenským podnikateľom, firmám a mestám. Výsledkom je projekt Iniciatíva, ktorý pomôže značkám na základe získaných dát a know-how oboch agentúr posunúť svoje podnikanie správnym smerom v komplikovaných časoch.

Firmám, ktoré sa dostali do problémov alebo potrebujú pomôcť s ďalším smerovaním, podáme v rámci projektu Iniciatíva pomocnú ruku.

“V prvej fáze Iniciatívy na základe definovaných kritérií získame všetky možné dáta o potenciáli trhu, cieľových skupinách a postojoch ľudí voči značke, produktu alebo službe”, hovorí managing director 2muse, Michal Vyšinský.

“Následne vytvoríme marketingovú stratégiu prispôsobenú dátam a mimoriadnej situácii. Rovnako pripravíme návrh komunikácie”, dopĺňa ho Daniel Bradáč, managing partner agentúry Generations.

“Naše názory na biznis, marketing a branding sa formovali počas našej nepretržitej 15-ročnej spolupráce. Poznáme prostredie veľkých značiek aj menších podnikateľov. Navyše obaja podnikáme. Rozprávame sa o biznise a situácii na trhu veľmi často. A keďže sme aj priatelia, nie je nám ľahostajná ani budúcnosť našich detí, či tejto krajiny. Máme preto záujem ponúknuť unikátnu kombináciu nášho know-how firmám, ktoré to potrebujú. Aby to malo význam, tak to chceme robiť počas obdobia spolupráce 3x. Partnerské firmy tak získajú , či už pro bono, alebo za zlomkovú cenu, cenné dáta k podnikaniu a návrh marketingovej stratégie na takmer 6 mesiacov” dodávajú obaja.

Firmy následne zapracujú toto know-how do svojho podnikania. Po mesiaci sa odmeria progres a celý postup sa ešte dvakrát zopakuje. Značky vďaka projektu získajú cenné informácie o svojom fungovaní a update svojej internej a externej komunikácie založený na dátach z prieskumov.

Spoločný projekt s výstižným názvom Iniciatíva je zameraný na tri skupiny značiek. Desiatim podnikateľom a malým firmám ponúkneme svoje služby na tri mesiace pro bono, desiatim stredným firmám za 1000 eur mesačne a desiatim veľkým značkám za 2000 eur mesačne.

Ak chcete svoju firmu prihlásiť do projektu Iniciatíva, ozvite sa na adrese: www.2muse.sk/iniciativa

14. 4. 2020

Páčil sa vám tento článok?

Prihláste sa na odber nášho newslettra a získajte vždy čerstvé informácie zo sveta brandingu a života agentúry Generations priamo na váš e-mail.

Páčil sa vám tento článok

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.