fbpx

STRATÉGIE: Dôvera ZP vybrala agentúru, ktorá zastreší správu siete LinkedIn

6. 6. 2019
Poisťovňa Dôvera vyhlásila tender na správu a komunikáciu svojej značky na sociálnej sieti LinkedIn. Víťazom sa stala agentúra Generations.
„Tender bol vyhlásený za účelom zastrešenia komunikácie na sociálnej sieti LinkedIn, ktorú vnímame primárne ako nástroj na budovanie značky zamestnávateľa a B2B komunikáciu. LinkedIn je na Slovensku stále sieťou, ktorá nerozvinula naplno svoj potenciál, hoci ju využíva viac ako 500-tisíc ľudí. Veľa značiek tu zatiaľ len hľadá svoj koncept komunikácie alebo kopíruje obsah z ostatných sociálnych sietí. Ak však hovoríme o akejkoľvek sociálnej sieti, je dôležité, aby sme ju využívali pre jej jedinečnosť a v súlade so stratégiou danej značky,” hovorí Daniel Bradáč, managing partner agentúry Generations.
Víťazstvo v tendri vníma agentúra Generations ako veľký záväzok: „Obstáli sme v silnej konkurencii skvelých agentúr a som preto na svoj tím ľudí naozaj hrdý. Dôvera je líder na trhu zdravotného poistenia a my urobíme všetko preto, aby sme túto pozíciu upevňovali a rozvíjali. Ďakujeme za Dôveru,” dodáva Daniel Bradáč.
Článok vyšiel na www.strategie.sk

6. 6. 2019

Páčil sa vám tento článok?

Prihláste sa na odber nášho newslettra a získajte vždy čerstvé informácie zo sveta brandingu a života agentúry Generations priamo na váš e-mail.

Páčil sa vám tento článok

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.