PRETO Ryba Žilina

Požiadavky klienta

Značka Preto Ryba Žilina je líder na trhu rybých produktov, šalátov a mrazených tovarov. Úlohou bolo komunikovať jednoducho a výrazne lovebrand treska zároveň povedať, že tá pravá a najlepšia je zo Žiliny.

Naše riešenie

Vymysleli sme líderské a jasné označenie LEGENDA, červeno červený vizuál a odlúpený roh viečka, ktorý naznačuje otvorenie ako pri reálnom viečku a zároveň príjemne upozorňuje na logotyp PRETO Ryba Žilina.

Kampaň Legenda zo Žiliny

Posolstvo kampane Legenda zo Žiliny je jednoduché, ale o to výstižnejšie. Kampaň rozpracováva ako kľúčový koncept poďakovanie. To je zákazníkom tlmočené základným headlinom: „Ďakujeme, že ste nám pomohli vytvoriť legendu. Je aj vaša.“ Žilinský závod je najdlhšie nepretržite fungujúcou prevádzkou na spracovanie rýb na Slovensku. Tresku v majonéze vyrábajú už 64 rokov, od roku, kedy bola vynájdená jej receptúra. Žilinskej treske preto právom patrí prívlastok legendárny produkt, ktorý Slováci milujú celé desaťročia. Sú to presne spokojní a verní zákazníci, ktorí pomohli tomu, aby sa zo žilinskej tresky stala legenda. Za to im patrí vďaka.

Sociálne siete

Značke PRETO Ryba Žilina spravujeme aj sociálne siete. Na kampaň “Legenda zo Žiliny” sme nadviazali aj komunikáciou na Facebooku. Legendárna Treska ďakuje prostredníctvom postov rôznym cieľovým skupinám ako sú obyvatelia slovenských miest, šibači či študenti. Posty sú zamerané na interakciu, čím si značka buduje vzťah a lojalitu fanúšikov. Prvá vlna kampane pobeží do konca mája.

    Logo a obal novej exkluzívnej rady Perfish

    Požiadavky klienta

    Značka Preto Ryba Žilina je líder na trhu rybých produktov, šalátov a mrazených tovarov. Úlohou bolo vytvoriť názov a obalový dizajn pre nový produktový rad zdravých výrobkov v skle.

    Naše riešenie

    Slovná hračka PERFISH odvodená od významu perfect-fish a hovorového perfiš, umožňuje veľmi jednoduchú a hravú komunikáciu. Čierna farba sleduje aktuálne trendy v potravinárstve. Je spájaná s exkluzivitou a naznačuje prémiový produkt.