fbpx

CEO Podcast #4 s Luciou Paškovou

10. 8. 2020
CEO podcast s Luciou Paškovou

Za veľkými príbehmi značiek sú silní lídri, ktorí majú víziu a dokážu ju vo svojej spoločnosti presadiť. Prinášame vám unikátne rozhovory s ľuďmi, ktorí vedú najväčšie spoločnosti na Slovensku a stoja za inšpiratívnymi príbehmi známych značiek.

Lídri slovenského biznisu prezentujú vlastný pohľad na riadenie firiem, budovanie značiek a podnikanie. Dokážu však byť aj osobnejší a hovoriť o svojich vlastnostiach, hodnotách, ktoré sa snažia presadzovať, ale aj o svojich snoch a plánoch. Rozhovory s nimi vedie managing partner GenerationsDaniel Bradáč.

Vypočujte si rozhovor s hostkou Luciou Paškovou – úspešnou manažérkou a teamlíderkou, v súčasnosti ex-CEO lovebrandu CURAPROX. Lucia tvorí organizačný tím projektu Kto pomôže Slovensku, je spoluzakladateľkou agentúry Folk a Milk a môže sa pochváliť aj minuloročným titulom Trend Top manažérka 2019.

V podcaste sa rozprávame na témy: 

– čo je dôležité pri riadení značky a firmy, 

– ako si vybojovať svoju pozíciu voči materskej firme v zahraničí, 

– aký vplyv má výchova v rodine na riadenie firmy, 

– ženy v riadiacich pozíciách a o ich postavenie v spoločnosti. 

Dozviete sa, ako sa osvedčil open book management v CURAPROX a zároveň, aké vlastnosti potrebuje pri budovaní značky a jej DNA naozaj každý líder.

Príjemné počúvanie!

Počúvajte nás aj tu:

Listen on Spotify

 

 

Listen on iTunes

Zdroj foto: Ondřej Pýcha pre Forbes, Matúš Lago

10. 8. 2020

Páčil sa vám tento článok?

Prihláste sa na odber nášho newslettra a získajte vždy čerstvé informácie zo sveta brandingu a života agentúry Generations priamo na váš e-mail.

Páčil sa vám tento článok

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.