fbpx

CEO Podcast #2 s Jaroslavom Šedivým

1. 4. 2020

Za veľkými príbehmi značiek sú silní lídri, ktorí majú víziu a dokážu ju vo svojej spoločnosti presadiť. Prinášame vám unikátne rozhovory s ľuďmi, ktorí vedú najväčšie spoločnosti na Slovensku a stoja za inšpiratívnymi príbehmi známych značiek.

Lídri slovenského biznisu prezentujú vlastný pohľad na riadenie firiem, budovanie značiek a podnikanie. Dokážu však byť aj osobnejší a hovoriť o svojich vlastnostiach, hodnotách, ktoré sa snažia presadzovať, ale aj o svojich snoch a plánoch. Rozhovory s nimi vedie managing partner Generations, Daniel Bradáč.

Hosť nášho druhého podcastu je skúsený CEO Jaroslav Šedivý ktorý na Považí vedie slovenskú pobočku jednej z najväčších svetových výrobných spoločností – Danfoss Power Solutions. V rozhovore sa dozviete akú úlohu zohráva značka vo svete výroby a čo je najdôležitejšie pri riadení fabriky s 800 zamestnancami. A tiež, ktorá je podľa Jaroslava Šedivého najlepšia slovenská a svetová značka.

Príjemné počúvanie!

Počúvajte nás aj:

Listen on Spotify

Listen on Google Play Music

Listen on iTunes

1. 4. 2020

Páčil sa vám tento článok?

Prihláste sa na odber nášho newslettra a získajte vždy čerstvé informácie zo sveta brandingu a života agentúry Generations priamo na váš e-mail.

Páčil sa vám tento článok

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.