fbpx

CEO Podcast #11: Foxconn Slovakia – Peter Hrčka

18. 3. 2021
CEO_Podcast_Foxconn-Slovakia-Peter-Hrcka

Za veľkými príbehmi značiek sú silní lídri, ktorí majú víziu a dokážu ju vo svojej spoločnosti presadiť. Prinášame vám unikátne rozhovory s ľuďmi, ktorí vedú najväčšie spoločnosti na Slovensku i zahraničí a stoja za inšpiratívnymi príbehmi známych značiek.

Vypočujte si podcast s Petrom Hrčkom, managing riaditeľom spoločnosti Foxconn Slovakia, ktorá je globálnym lídrom vo výrobe produktov pre najvýznamnejšie svetové značky v oblasti elektrotechnického priemyslu.

Peter si prešiel takmer všetkými pozíciami vo fabrike a v súčasnosti je uznávaným CEO, s ktorým sme sa rozprávali na tieto témy:

  • ako si vybudovať autoritu a pravidlá,
  • čo je dôležité pre dôveru voči manažmentu,
  • ako sa dá dosiahnuť minimálna chybovosť vo fabrike,
  • bez čoho si Peter nevie predstaviť život,
  • čo by poradil mladým generáciám.

 

Dozviete sa tiež ako sa vyprofiloval technik vo výrobe na CEO jednej z najvýznamnejších firiem v tejto republike a aké vlastnosti musel mať, aby to dokázal dotiahnuť takto ďaleko. Prajeme príjemné počúvanie! 🎙️

Lídri slovenského biznisu prezentujú vlastný pohľad na riadenie firiem, budovanie značiek a podnikanie. Dokážu však byť aj osobnejší a hovoriť o svojich vlastnostiach, hodnotách, ktoré sa snažia presadzovať, ale aj o svojich snoch a plánoch. Rozhovory s nimi vedie managing partner Generations, Daniel Bradáč.

Vypočujte si CEO Podcast prostredníctvom:

Listen on SpotifyListen on Spotify  Listen on Spotify

Prajeme príjemné počúvanie!

18. 3. 2021

Páčil sa vám tento článok?

Prihláste sa na odber nášho newslettra a získajte vždy čerstvé informácie zo sveta brandingu a života agentúry Generations priamo na váš e-mail.

Páčil sa vám tento článok

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.