fbpx

CEO Podcast #10: Wandal Production – Wanda Adamík Hrycová

25. 2. 2021
CEO Podcast

Za veľkými príbehmi značiek sú silní lídri, ktorí majú víziu a dokážu ju vo svojej spoločnosti presadiť. Prinášame vám unikátne rozhovory s ľuďmi, ktorí vedú najväčšie spoločnosti na Slovensku i zahraničí a stoja za inšpiratívnymi príbehmi známych značiek.

Wanda Adamík Hrycová je v súčasnosti zrejme najvýznamnejšou filmovou producentkou na Slovensku. Formovanie jej osobnosti a kariéra začali dospievaním v Rádiu Twist a v neskutočne mladom veku 23 rokov aj pri riadení divadla Nová Scéna. V roku 2007 založila vlastnú producentskú spoločnosť Wandal Production.

Podcast vznikol krátko pred úmrtím jej otca a významného slovenského herca Andyho Hryca (česť jeho pamiatke). Uvádzame to preto, pretože podcast je aj o ňom, o ich vzťahu a vplyve na Wandu, rodinu, ale aj spoločnosť, v ktorej žijeme.

Podcast je v tomto kontexte preto iný ako ostatné. Osobný, živý, smutný, ale aj veselý, obyčajný a vo výsledku neobyčajný. Rozprávali sme sa o ceste, vďaka ktorej je v súčasnosti Wanda tým, kým je. Podcast je o jej kariére, o rodine, o práci s jej osobnou značkou, o iných silných značkách a o tom, aké je pracovať s najlepšími. V podcaste sa dozviete aké nečakané stretnutia a ľudia ju formovali, aké je potrebné vzdelanie a ako vníma Slovensko – ako značku i ako krajinu. Prajeme príjemné počúvanie! 🎙️  A ja osobne ďakujem za úžasný rozhovor. S úctou a do skorého stretnutia, Daniel.

 

Žien je málo. Je ich málo vo verejnej správe, málo v politike, málo v korporátoch, v riadiacich pozíciách. Je to asi tým, že nemajú dostatok podpory. To, na čo sa napríklad ja nemôžem sťažovať, lebo ja som podporu od môjho silného otca dostala. Podľa mňa vďaka nemu a tomu, že on mi vštepil, že nič nie je nemožné a všetko sa dá len treba chcieť, tak som o tom nikdy ani len nepochybovala.

 

Lídri slovenského biznisu prezentujú vlastný pohľad na riadenie firiem, budovanie značiek a podnikanie. Dokážu však byť aj osobnejší a hovoriť o svojich vlastnostiach, hodnotách, ktoré sa snažia presadzovať, ale aj o svojich snoch a plánoch. Rozhovory s nimi vedie managing partner Generations, Daniel Bradáč.

Vypočujte si CEO Podcast prostredníctvom:

Listen on SpotifyListen on Spotify  Listen on Spotify

Prajeme príjemné počúvanie!

25. 2. 2021

Páčil sa vám tento článok?

Prihláste sa na odber nášho newslettra a získajte vždy čerstvé informácie zo sveta brandingu a života agentúry Generations priamo na váš e-mail.

Páčil sa vám tento článok

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.