fbpx

CEO Podcast #1 s Pavlom Lančaričom

5. 2. 2020

Za veľkými príbehmi značiek sú silní lídri, ktorí majú víziu a dokážu ju vo svojej spoločnosti presadiť. Prinášame vám unikátne rozhovory s ľuďmi, ktorí vedú najväčšie spoločnosti na Slovensku a stoja za inšpiratívnymi príbehmi známych značiek.

Lídri slovenského biznisu prezentujú vlastný pohľad na riadenie firiem, budovanie značiek a podnikanie. Dokážu však byť aj osobnejší a hovoriť o svojich vlastnostiach, hodnotách, ktoré sa snažia presadzovať, ale aj o svojich snoch a plánoch. Rozhovory s nimi vedie managing partner Generations, Daniel Bradáč.

Náš prvý podcastový hosť bol 22 rokov riaditeľom jednej z najúspešnejších značiek na Slovensku. Manažér, generálny riaditeľ a predseda dozornej rady Orange Slovensko, Pavol Lančarič v rozhovore s Danielom Bradáčom okrem iného prezradí:

  • čo je pre neho najdôležitejšie v živote,
  • akú značku považuje na Slovensku za najlepšiu,
  • pre ktorú svetovú značku by chcel pracovať,
  • aké sú jeho plány do budúcnosti,
  • ale napríklad aj to, aký epitaf ho vystihuje.

Príjemné počúvanie!

V ďalšej epizóde CEO Podcastu privítame generálneho manažéra Danfoss Power Solutions Slovensko, pána Jaroslava Šedivého.

Počúvajte nás aj:

Listen on Spotify

Listen on Google Play Music

Listen on iTunes

5. 2. 2020

Páčil sa vám tento článok?

Prihláste sa na odber nášho newslettra a získajte vždy čerstvé informácie zo sveta brandingu a života agentúry Generations priamo na váš e-mail.

Páčil sa vám tento článok

(1) Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.