fbpx

CEO Podcast #09: Profesia – Ivana Molnárová

2. 2. 2021
CEO Podcast, Ivana Molnarova, spoločnosť profesia

Za veľkými príbehmi značiek sú silní lídri, ktorí majú víziu a dokážu ju vo svojej spoločnosti presadiť. Prinášame vám unikátne rozhovory s ľuďmi, ktorí vedú najväčšie spoločnosti na Slovensku i zahraničí a stoja za inšpiratívnymi príbehmi známych značiek.

Vypočujte si rozhovor s výnimočnou hostkou Ivanou Molnárovou, CEO spoločnosti Profesia. Ivana je matkou dvoch detí a TOP Ženou slovenského biznisu za rok 2013. Po vyštudovaní matematicko-fyzikálnej fakulty začala pracovať ako obchodná zástupkyňa, od roku 2010 prevzala funkciu výkonnej riaditeľky najväčšieho a prvého slovenského job portálu profesia.sk.

V CEO Podcaste s Ivanou Molnárovou sa dozviete:

  • Ako pracovať so ženskými hodnotami a nastavením mysle,
  • čo považuje Ivana za najdôležitejšie pri riadení firmy,
  • ako môže úspešná firma pochybiť,
  • aké sú problémy súčasnosti a ako sa na ne pozerať,
  • najobľúbenejšie značky Ivany a v kom by mali ženy vidieť inšpiratívny vzor.

 

Veľmi pekným príkladom pre ženy je prezidentka, ktorá robí vrcholovú pozíciu v ľahkosti, ženskosti a zároveň v priamosti a ustátí si hraníc rozumným spôsobom.

 

Lídri slovenského biznisu prezentujú vlastný pohľad na riadenie firiem, budovanie značiek a podnikanie. Dokážu však byť aj osobnejší a hovoriť o svojich vlastnostiach, hodnotách, ktoré sa snažia presadzovať, ale aj o svojich snoch a plánoch. Rozhovory s nimi vedie managing partner Generations, Daniel Bradáč.

Vypočujte si CEO Podcast prostredníctvom:

Listen on SpotifyListen on Spotify  Listen on Spotify

Prajeme príjemné počúvanie!

2. 2. 2021

Páčil sa vám tento článok?

Prihláste sa na odber nášho newslettra a získajte vždy čerstvé informácie zo sveta brandingu a života agentúry Generations priamo na váš e-mail.

Páčil sa vám tento článok

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.