fbpx

CEO Podcast #08: Generali – Juraj Jurčík

2. 12. 2020
CEO podcast, Daniel Bradáč sa rozprával s Jurajom Jurčíkom, generálnym riaditeľom Generali Slovensko.

Za veľkými príbehmi značiek sú silní lídri, ktorí majú víziu a dokážu ju vo svojej spoločnosti presadiť. Prinášame vám unikátne rozhovory s ľuďmi, ktorí vedú najväčšie spoločnosti na Slovensku i zahraničí a stoja za inšpiratívnymi príbehmi známych značiek.

Aké je byť súčasťou jednej spoločnosti už 23 rokov? Juraj Jurčík, generálny riaditeľ spoločnosti Generali Poisťovňa, vám to v dnešnom rozhovore prezradí!

Juraj Jurčík zasvätil svoju kariéru jednej značke – Generali. Pôsobil v troch krajinách na vrcholných pozíciách v Rusku, Česku a Slovensku. Vypočujte si, ako vníma rozdiely v riadení ľudí v týchto krajinách a zároveň rozdiel medzi riadením firmy a riadením značky. Čo motivuje generálneho riaditeľa pri budovaní značky najviac a akú hodnotu považuje za najsilnejšiu vo firemnej kultúre Generali? Odkryli sme aj súkromie, inšpirácie, obľúbené značky i horšie dni generálneho riaditeľa.

 

V CEO Podcaste s  Jurajom Jurčíkom sa tiež dozviete:

  • Aké rozdiely sú v riadení ľudí na Slovensku, Česku a Rusku, aký štýl líderstva je pre tieto krajiny typický,
  • čo považuje Juraj za dôležité v pracovnom živote a ako vníma  work-life balance,
  • z čoho má najväčší strach v biznise a naopak, čo považuje za najväčší úspech a víťazstvo v pracovnom živote.

V rozhovore sme diskutovali o vlastnostiach, ktoré by mal mať správny líder a zároveň nám prezradil, ako pomáha pri budovaní značky Generali Slovensko vďaka svojim sociálnym sieťam a aktuálnym trendom.

Lídri slovenského biznisu prezentujú vlastný pohľad na riadenie firiem, budovanie značiek a podnikanie. Dokážu však byť aj osobnejší a hovoriť o svojich vlastnostiach, hodnotách, ktoré sa snažia presadzovať, ale aj o svojich snoch a plánoch. Rozhovory s nimi vedie managing partner Generations, Daniel Bradáč.

Vypočujte si CEO Podcast na všetkých vašich obľúbených streamovacích službách a inšpirujte sa. 

Prajeme príjemné počúvanie!

Počúvajte nás aj tu:

Listen on Spotify

 

 

Listen on iTunes

2. 12. 2020

Páčil sa vám tento článok?

Prihláste sa na odber nášho newslettra a získajte vždy čerstvé informácie zo sveta brandingu a života agentúry Generations priamo na váš e-mail.

Páčil sa vám tento článok

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.