Tomáš Hasala – Moja misia je cez stovky mladých ľudí pomáhať našej krajine

Tomáš Hasala

Vitajte v podcaste Generations, kde sa budeme venovať témam, ktoré zaujímajú a ovplyvňujú generácie v biznise. Preto vás chceme pozvať na diskusie s lídrami z rôznych oblastí, aby sme spoločne hľadali riešenia a inšpirácie. Spoločne sa budeme venovať témam ako inovácie, líderstvo, spoluprácu medzi generáciami a mnoho ďalšieho.

„Chcem, aby v tejto krajine chceli žiť moje deti.“ – túto vetu počúva Tomáš Hasala, CEO Nexterie, od partnerov a donorov najčastejšie. My sme sa s ním porozprávali o Nexteria Leadership Academy, kariérnych eventoch Night of Chances a o tom, ako je na tom terajšia generácia mladých ľudí.

Nexteria je nezisková organizácia, ktorá pomáha mladým ľudom rásť a intenzívne ich prepája s praxou. A robí to úplne inak. Poďte si spolu s nami vypočuť, ako aj mladí ľudia môžu robiť pozitívne zmeny v spoločnosti a nabíjať svoje okolie energiou.

CEO Podcast #20 s Tomášom Hasalom

S Tomášom Hasalom sme sa bavili aj na témy:

  • Čo bolo výsledkom Ideathonu?
  • Kam smeruje Slovensko?
  • Čoho sa bojí Tomáš Hasala?
  • Či podľa neho existuje work-life balance?

Tieto otázky a omnoho viac o Nexterii, Leadership Academy a Night of Chances v našom podcaste s Tomášom Hasalom.

Prajeme produktívne počúvanie.

Lídri slovenského biznisu prezentujú vlastný pohľad na riadenie firiem, budovanie značiek a podnikanie. Dokážu však byť aj osobnejší a hovoriť o svojich vlastnostiach, hodnotách, ktoré sa snažia presadzovať, ale aj o svojich snoch a plánoch. Rozhovory s nimi vedie managing partner brandingovej agentúry Generations, Daniel Bradáč.

Pohovorme si o vašej značke.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *