Peter Kotuliak – Schopnosť komunikovať o ťažkých témach jednoducho je kľúčová

Za veľkými príbehmi značiek sú silní lídri, ktorí majú víziu a dokážu ju vo svojej spoločnosti presadiť. Prinášame vám unikátne rozhovory s ľuďmi, ktorí vedú najväčšie spoločnosti na Slovensku i zahraničí a stoja za inšpiratívnymi príbehmi známych značiek. Peter Kotuliak, zakladateľ spoločnosti Tempest, nám porozprával ako z malej rodinnej firmy vznikla miliónová spoločnosť.

CEO Podcast #19 s Petrom Kotuliakom

Tempest je vedúcou firmou v oblasti IT technológií. Je stomiliónovou firmou, s tými najväčšími klientami, vrátane samotného štátu. Dnes úspešná firma však začala ako bokovka popri zamestnaní. 

Peter Kotuliak, jeden zo zakladateľov a dodnes predseda dozornej rady, nám prezradil, aká bola cesta k úspechu. Bavili sme sa najmä na tieto témy:

  • Aké boli začiatky firmy Tempest?
  • Ako sa odovzdáva vlastné dieťa? 
  • Čo boli kľúčové okamihy v živote firmy?
  • Čoho sa Peter Kotuliak bojí?
  • Plánuje firmu odovzdať svojim deťom?

Toto a ešte omnoho viac o tom, ako sa z bočného príjmu stala stomiliónová firma a aký je človek, ktorý stojí za týmto úspechom sa dozviete v podcaste. 

Prajeme príjemné počúvanie.

Lídri slovenského biznisu prezentujú vlastný pohľad na riadenie firiem, budovanie značiek a podnikanie. Dokážu však byť aj osobnejší a hovoriť o svojich vlastnostiach, hodnotách, ktoré sa snažia presadzovať, ale aj o svojich snoch a plánoch. Rozhovory s nimi vedie managing partner Generations, Daniel Bradáč.

Pohovorme si o vašej značke.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *