GENERATIONS prináša REŠTART

Brandingová agentúra Generations prichádza so svojou novou vizuálnou identitou odrážajúcou zmeny, ktoré prináša biznis a celospoločenské zmeny v druhej dekáde 21. storočia.

Roky 2020 a 2021 pre nás v agentúre Generations znamenali obrovské množstvo rôznorodej a vzrušujúcej práce. Aj počas tohto obdobia sme neustále dopĺňali svoje skúsenosti a know-how v biznise, budovaní značiek a strategickej komunikácii.

Líderské značky a značky, ktoré chceli nielen prežiť, ale aj uspieť v pre mnohých ťažkom období 2020 – 2021 potrebovali a veľmi správne aj menili svoju stratégiu, biznis modely, komunikačné platformy a aktivity. Hľadali odpovede na nové otázky v brandingu, employer brandingu a pri budovaní firemnej kultúry. Tvorili nové, autentické a veľké Brand ideas.

Sme radi, že si ako partnera pre túto zmenu vyberali práve nás. Vďaka naším skúsenostiam, kreativite, efektivite a know-how sme sa tak stali súčasťou mnohých zmien na trhu, ktoré prinášajú našim partnerom pozitívnu zmenu. Oceňujú nás ako agentúru s vysokou pridanou hodnotou pre manažment a biznis.

Pohovorme si o vašej značke.

Boli sme súčasťou rebrandingu a expanzie najväčšej slovenskej webhostingovej značky Websupport. Stojíme za rebrandingom jedného z najväčších producentov stavebných materiálov v strednej európe CRH na Danucem. Pomáhali sme pri redefinovaní internej komunikácie a nového štýlu práce – Smart office – vo VÚB banke. Pre značku Gašparík – jednu z najrešpektovanejších v segmente produkcie mäsa a mäsových výrobkov sme pripravili repozicioning. Značka Foxconn – najväčší producent spotrebnej elektroniky na Slovensku sa na nás obrátila s refreshom vlastnej zamestnaneckej značky a reštartom new business komunikácie. Pre spoločnosť BILLA sme zabezpečovali a realizovali HR a refresh zamestnaneckej značky. Pre najlepšie hodnotenú očnú kliniku NeoVízia realizujeme reštart komunikačnej stratégie a vizuality. Redefinovali sme brand architektúru pre Unipharmu, jednu z najhodnotnejších firiem na Slovensku. Pomáhame redefinovať Tempest na moderného IT biznis lídra 21. storočia.

Všetky tieto a mnohé ďalšie aktivity nám umožnili a umožňujú aj redefiníciu našich vlastných procesov, postupov a know how. Aj my sa musíme (a chceme) neustále meniť a byť pripravení prinášať odpovede na otázky, ktoré si dnes kladú naši klienti.

Rozumieme Vám.

A preto sa meníme aj my.

Naše nová identita, odráža naše know how v redizajne, rebrandingu, repozicioningu, redefinícii firemnej kultúry, refreshi značiek a reštarte biznisu.

Meníme sa, aby sme pomohli v časoch zmien aj Vám. 

GENERATIONS

Meníme firmy na značky.