Matúš Vallo: Bratislava je značka, ktorá má 730 rokov

Fotografia Matúša Valla.
Matúš Vallo – Primátor Bratislavy

Za veľkými príbehmi značiek sú silní lídri, ktorí majú víziu a dokážu ju vo svojej spoločnosti presadiť. Prinášame vám unikátne rozhovory s ľuďmi, ktorí vedú najväčšie spoločnosti na Slovensku a stoja za inšpiratívnymi príbehmi známych značiek. O tom, aká značka je Bratislava nám porozprával primátor Matúš Vallo.

CEO Podcast #13 s Matúšom Vallom

Do najnovšej časti prijal pozvanie netradičný CEO a to oddaný primátor Bratislavy, Matúš Vallo. Matúš je súčasne hlavným textárom a basgitaristom slovenskej hudobnej skupiny Para. Stojí na čele mnohých iniciatív a tiež je zakladateľom občianskeho združenia My sme mesto, čím dokazuje svoju zanietenosť vo vylepšovaní spolužitia v meste. Odhalili sme nielen náročnú prácu primátora mesta, ale pozreli sme sa aj do súkromia Matúša Valla. Prajeme príjemné počúvanie.

V podcaste sme sa rozprávali aj na tieto témy:

  • aká značka je Bratislava,
  • čo čaká hlavné mesto Slovenska,
  • akú má primátor pracovnú dobu a čo obnáša,
  • vie mesto stále prekvapovať primátora?

Dozviete sa tiež, čo je pre Matúša Valla najdôležitejšie v živote, či aký má odkaz pre Bratislavčanov.

Príjemné počúvanie

Lídri slovenského biznisu prezentujú vlastný pohľad na riadenie firiem, budovanie značiek a podnikanie. Dokážu však byť aj osobnejší a hovoriť o svojich vlastnostiach, hodnotách, ktoré sa snažia presadzovať, ale aj o svojich snoch a plánoch. Rozhovory s nimi vedie managing partner Generations, Daniel Bradáč.

Pohovorme si o vašej značke.