Wanda Adamík Hrycová: Každý ďalší projekt ma učí pokore

Fotografia Wandy Adamík Hrycovej.

Za veľkými príbehmi značiek sú silní lídri, ktorí majú víziu a dokážu ju vo svojej spoločnosti presadiť. Prinášame vám unikátne rozhovory s ľuďmi, ktorí vedú najväčšie spoločnosti na Slovensku i zahraničí a stoja za inšpiratívnymi príbehmi známych značiek. Wanda Adamík Hrycová je zrejme najvýznamnejšou filmovou producentkou na Slovensku.

CEO Podcast #10 s Wandou Adamík Hrycovou

Formovanie jej osobnosti a kariéra začali dospievaním v Rádiu Twist a v neskutočne mladom veku 23 rokov aj pri riadení divadla Nová Scéna. V roku 2007 Wanda Adamík Hrycová založila vlastnú producentskú spoločnosť Wandal Production.

Podcast vznikol krátko pred úmrtím jej otca – významného slovenského herca Andyho Hryca (česť jeho pamiatke). Rozhovor je aj o ňom, o ich vzťahu a vplyve na Wandu, rodinu, ale aj spoločnosť, v ktorej žijeme.

Rozhovor je v tomto kontexte iný ako ostatné. Je osobný, živý, smutný, ale aj veselý, obyčajný a vo výsledku neobyčajný. Hovoríme spolu:

  • o ceste, vďaka ktorej je Wanda tým, kým je,
  • na tému práce s jej osobnou značkou,
  • o práci s najlepšími,
  • o potrebe kvalitného vzdelania,
  • aj o tom, ako vníma Slovensko – ako značku, aj ako krajinu.

Prajeme príjemné počúvanie! ????️

Lídri slovenského biznisu prezentujú vlastný pohľad na riadenie firiem, budovanie značiek a podnikanie. Dokážu však byť aj osobnejší a hovoriť o svojich vlastnostiach, hodnotách, ktoré sa snažia presadzovať, ale aj o svojich snoch a plánoch. Rozhovory s nimi vedie managing partner Generations, Daniel Bradáč.

Pohovorme si o vašej značke.