Juraj Jurčík: V Rusku je dôvera chápaná ako slabosť

Fotografia Juraja Jurčíka.
Juraj Jurčík, generálny riaditeľ spoločnosti Generali Poisťovňa

Za veľkými príbehmi značiek sú silní lídri, ktorí majú víziu a dokážu ju vo svojej spoločnosti presadiť. Prinášame vám unikátne rozhovory s ľuďmi, ktorí vedú najväčšie spoločnosti na Slovensku i zahraničí a stoja za inšpiratívnymi príbehmi známych značiek. Aké sú rozdiely v riadení ľudí v rôznych krajinách sveta nám porozráva Juraj Jurčík, generálny riaditeľ spoločnosti Generali Poisťovňa.

CEO Podcast #08 s Jurajom Juríčkom

Juraj Jurčík zasvätil svoju kariéru jednej značke – Generali. Pôsobil v troch krajinách na vrcholných pozíciách v Rusku, Česku a Slovensku. Vypočujte si, ako vníma rozdiely v riadení ľudí v týchto krajinách a zároveň rozdiel medzi riadením firmy a riadením značky. Čo motivuje generálneho riaditeľa pri budovaní značky najviac a akú hodnotu považuje za najsilnejšiu vo firemnej kultúre Generali? Odkryli sme aj súkromie, inšpirácie, obľúbené značky i horšie dni generálneho riaditeľa.

V CEO Podcaste s Jurajom Jurčíkom sa tiež dozviete:

  • Aké rozdiely sú v riadení ľudí na Slovensku, Česku a Rusku, aký štýl líderstva je pre tieto krajiny typický.
  • Čo považuje Juraj za dôležité v pracovnom živote a ako vníma work-life balance.
  • Z čoho má najväčší strach v biznise a naopak, čo považuje za najväčší úspech a víťazstvo v pracovnom živote.
  • V rozhovore sme diskutovali o vlastnostiach, ktoré by mal mať správny líder a zároveň nám prezradil, ako pomáha pri budovaní značky Generali Slovensko vďaka svojim sociálnym sieťam a aktuálnym trendom.

Príjemné počúvanie!

Lídri slovenského biznisu prezentujú vlastný pohľad na riadenie firiem, budovanie značiek a podnikanie. Dokážu však byť aj osobnejší a hovoriť o svojich vlastnostiach, hodnotách, ktoré sa snažia presadzovať, ale aj o svojich snoch a plánoch. Rozhovory s nimi vedie managing partner Generations, Daniel Bradáč.

Pohovorme si o vašej značke.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *