Lucia Pašková : Rozdielne názory nám dávajú priestor k rastu

Za veľkými príbehmi značiek sú silní lídri, ktorí majú víziu a dokážu ju vo svojej spoločnosti presadiť. Prinášame vám unikátne rozhovory s ľuďmi, ktorí vedú najväčšie spoločnosti na Slovensku i zahraničí a stoja za inšpiratívnymi príbehmi známych značiek. V novom CEO Podcaste sa predstaví ex-CEO slovenskej pobočky švajčiarskej lovebrand CURAPROX, Top manažérka roka 2019, zároveň marketérka a spoluzakladateľka agentúry Folk a Milk – Lucia Pašková.

CEO Podcast #04 s Luciou Paškovou

Lucia Pašková – pätnásť rokov na čele pobočky nadnárodného lídra v oblasti ústnej hygieny so šesťdesiatimi zamestnancami. Dlhodobo sa venuje práci v mimovládnych organizáciách, podpore neziskových projektov a prepájaniu ľudí z rôznych oblastí.

V CEO Podcaste s Luciou Paškovou sa dozviete:

  • ako viesť ľudí k pracovnému rastu,
  • čo považuje Lucia za najdôležitejšie pri riadení firmy,
  • aké sú problémy súčasnosti a ako sa na ne pozerať,
  • ako si vybojovať svoju pozíciu voči materskej firme v zahraničí
  • načo je najviac hrdá z kariérnej oblasti

Príjemné počúvanie!

Lídri slovenského biznisu prezentujú vlastný pohľad na riadenie firiem, budovanie značiek a podnikanie. Dokážu však byť aj osobnejší a hovoriť o svojich vlastnostiach, hodnotách, ktoré sa snažia presadzovať, ale aj o svojich snoch a plánoch. Rozhovory s nimi vedie managing partner Generations, Daniel Bradáč.

Pohovorme si o vašej značke.