Cofidis

Požiadavky klienta

Uviesť značku Cofidis, špecialistu na spotrebiteľské financovanie, a jej komunikáciu na Slovensku.

Naše riešenie

Spoločnosti sme zadefinovali unikátny positioning a hodnoty, ktoré vychádzali z workshopu so zamestnancami a internej analýzy firmy. Launch komunikácie sme zrealizovali na Facebook stránke súťažou Vytunuj si bike, v ktorej sme prepojili archetyp značky a sponzoring francúzskeho cyklistického tímu, ktorý značka realizuje.

Vytunuj si bike – Casestudy

Pre naštartovanie komunikácie sme si zvolili netradičnú formu súťaže na Facebooku. Keďže spoločnosť Cofidis sponzoruje globálne aj cyklistickýtím a na Slovensku “zúrila” Saganománia, vymysleli sme súťaž Vytunuj si bike, v ktorej sme dali možnosť užívateľom opraviť ich starý bicykel. Ako ambasádora sme si zvolili Ewžena, experta na tuning bicyklov, ktorý opravoval bicykle aj pre slovenských top športovcov Cibulkovú a Sagana. Ľudia nám na novozaloženú FB page poslali neuveriteľných 105 fotiek svojich starých bicyklov a za 10 dní pribudlo 330 nových Page likes. Okrem šťastného výhercu, ktorý svoj nový bicykel ani nespoznal, sme potešili klienta a úspešne a najmä sviežou formou launchovali komunikáciu jeho finančnej značky na Slovensku.

Brandbook

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Sociálne siete

Pre spoločnosť spravujeme sociálne siete a pripravujeme tlačové podklady pre internú dokumentáciu.